O firmie

Loft Zarządzanie Nieruchomościami to nowoczesna firma zarządzająca i administrująca nieruchomościami, która powstała w odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie i wymagania właścicieli oraz deweloperów na profesjonalną obsługę wspólnot mieszkaniowych. Oferujmy także obsługę osiedli domów jednorodzinnych.

Firmę Loft Zarządzanie Nieruchomoścami  tworzą profesjonalni zarządcy nieruchomości, osoby  z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i administrowaniu budynkami wspólnot mieszkaniowych, reprezentujący wysoki poziom kwalifikacji zawodowych.

Misją Naszej firmy jest tworzenie nowej jakości i perfekcji w wykonywaniu powierzonych zadań, rozumianych jako zapewnianie mieszkańcom komfortu zamieszkania, poczucia bezpieczeństwa i profesjonalnej obsługi w zakresie zarządzania, administrowania i obsługi technicznej budynków.

Loft Zarządzanie Nieruchomościami  to nowoczesna obsługa naszych Klientów . Nowością wybiegającą naprzeciw oczekiwaniom Właścicieli jest podgląd online danych rachunkowo-księgowych indywidualnych sald kont Właścicieli, możliwość głosowania nad uchwałą elektronicznie dzięki dostępnej na naszej stronie internetowej „Strefie Właściciela”.